Kontakt

Addres:
Mix Tech Polska sp. z o.o.
ul. Pilczycka 139
54-144 Wrocław
Polska
Tel:   +48 662 010 225
Fax:  +48 71 374 42 10
Email:  mixtech@mixtechpolska.pl

Sprzedaz - Wynajem - Serwis

Sprzedaż Wynajem Serwis Leasing Sprzedaż Wynajem Serwis Leasing Sprzedaż Wynajem Serwis Leasing Sprzedaż Wynajem Serwis Leasing


Mix Tech Ltd. Jest firmą koncentrującą się na profesjonalnych produktach bezprzewodowej komunikacji audio oraz audio-przewodnikach i powiązanych z nimi usługami . Przez ponad sześć lat Mix Tech był wiodącym dostawcą audio i audio-wizualnych systemów interpretacji do muzeów, konferencji, wystaw, zabytków i atrakcji turystycznych w Chinach . Dziś rozpowszechniamy dziesiątki tysięcy urządzeń rocznie do ponad 50 krajów i rozszerzyliśmy naszą działalność na całym świecie w tym także w Polsce. Nasza centrala znajduje się w Hefei National University Science Park, jedym z 22 parków uniwersyteckich nauki i technologii licencjonowanych przez Ministerstwo Nauki i Technologii oraz Ministerstwo Edukacji Chin.

Mix Tech posiada znakomity i innowacyjny zespół R&D. Większość członków jest absolwentami uczelni krajowych lub zagranicznych i samodzielnie rozwijają swoje stopnie doktorskie, magisterskie lub też posiadają tytuł starszego inżyniera. Firma z powodzeniem uruchomiła szereg projektów dotyczących badań i rozwoju oprogramowania i sprzętu i zgromadziła szereg bogatych doświadczeń w dziedzinach pokrewnych. Ponad 5 milionów ludzi na całym świecie doświadczyło naszych urządzeń audio-przewodnikowych w setkach miejsc na całym świecie .

Nasz wykwalifikowany zespół pisarzy, tłumaczy, inżynierów dźwięku pracują nad dostarczeniem naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań audio i wideo oraz zaspokajaniu zapotrzebowani programowych i usług. Nasze produkty są również wyposażone w łatwy interfejs użytkownika oprogramowania tak, że klienci mogą dostosować swoje systemy automatycznego przewodnika samodzielnie .

Nasz sprzęt ma najwyższy stosunek jakości do ceny, dzięki czemu możemy zapewnić prywatne oznaczenie naszych produktów dla potencjalnych partnerów . Możemy dostosować nasze produkty zgodnie z wymaganiami klientów i zrobić produkcje OEM. Nasi partnerzy mogą zlecić rozwój i produkcję produktów do nas, aby mogli skupić się na marketingu i usługach .

Wierzymy , że nasze nieustanne dążenie do INNOWACJI i technologii oraz złoty SERWIS zapewni naszym klientom najlepsze doświadczenia i maksymalne ZYSKI. Lećmy razem!